Aktualności

2 Kawiarenka – KSJ Manhattan

W klubie Seniora i Juniora Manhattan w dniu 15.11.2107 roku odbyła się druga „Kawiarenka Obywatelska dla Seniorów”.DSC_0786 www.jpg

Wśród panelistów na spotkaniu gościliśmy Poseł Beatę Małecką – Liberę, Radną Krystynę Chrobot, Barbarę Tometczak oraz Iwonę Kiernożycką- koordynatorkę projektu „Kompetentna Rada Seniorów w Gminie Dąbrowa Górnicza”.

Czytaj dalej „2 Kawiarenka – KSJ Manhattan”

V spotkanie Grupy Ekspertów

DSC_0018-W

Piąte posiedzenie Rady Ekspertów miało miejsce w dniu 8 sierpnia 2017 roku. Każdy z uczestników spotkania chętnie zabierał głos i wypowiadał się na temat proponowanych zmian, które mają zostać stworzone w ramach Projektu „Kompetentna Rada Seniorów w Gminie Dąbrowa Górnicza” finansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Czytaj dalej „V spotkanie Grupy Ekspertów”

1 Coaching Rady Seniorów

Rozpoczęliśmy intensywny cykl szkoleń przewidziany dla Dąbrowskiej Rady Seniorów. W dniu 7 września 2017 roku odbyło się pierwsze spotkanie coachingowe dla członków rady. Prowadząca warsztaty Pani Agnieszka Pietrzak zaproponowała wiele ciekawych ćwiczeń wyjaśniających czym jest „coaching”, jak pracować nad sobą by nasze działania były efektywne oraz jakim nastawieniem należy kierować się w życiu by osiągnąć sukcesy i realizować marzenia. Spotkanie umożliwiło wymianę doświadczeń oraz zastanowienie się nad swoimi mocnymi stronami. Czytaj dalej „1 Coaching Rady Seniorów”