1 Kawiarenka – WSB

Pierwsza z kawiarenek obywatelskich realizowanych przez Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość” w ramach projektu „Kompetentna Rada Seniorów w Gminie Dąbrowa Górnicza” miała miejsce w Wyższej Szkole Biznesu dnia 7.11.2017 roku. DSC_0730_www.jpg

Wśród zaproszonych gości i panelistów mieliśmy przyjemność gościć: I Wiceprezydenta Marcina Bazylaka, Barbarę Tometczak, Jadwigę Kosakowską, Anetę Baranowską. Spotkanie poprowadziła Iwona Kiernożycka, Prezes Stowarzyszenia Razem w Przyszłość i Koordynatorka projektu Kompetentna Rada Seniorów w Gmninie Dąbrowa Górnicza.
Zgromadzeni na sali uczestnicy spotkania zadawali liczne pytania dotyczące miasta, planowanych inwestycji, bolączek, które napotykają Seniorów i w jaki sposób można je rozwiązać. Zgłaszano wiele uwag i pytań dotyczących funkcjonowania świetlic i klubów osiedlowych. Podkreślano ważność i konieczność przekazywania klubów osiedlowych do prowadzenia dla organizacji pozarządowych. Na wszystkich uczestników spotkania czekał słodki poczęstunek, kawa herbata i napoje.

DSC_0744_www.jpg

DSC_0747_www.jpg

DSC_0731_www.jpgDSC_0735_www.jpgDSC_0736_www.jpgDSC_0739_www.jpg

Przejdź do galerii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s