V spotkanie Grupy Ekspertów

DSC_0018-W

Piąte posiedzenie Rady Ekspertów miało miejsce w dniu 8 sierpnia 2017 roku. Każdy z uczestników spotkania chętnie zabierał głos i wypowiadał się na temat proponowanych zmian, które mają zostać stworzone w ramach Projektu „Kompetentna Rada Seniorów w Gminie Dąbrowa Górnicza” finansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Poruszane kwestie dotyczyły składu rady seniorów, prezydium, trybu wyboru na stanowiska, trybu odwołania, opiniowania, zadań rady, zwoływania rady, terminów, obowiązków i prawach przewodniczącego, wiceprzewodniczącego, sekretarza oraz pozostałych członków rady.
Każdy punkt aktualnego statutu jest omawiany i szczegółowo dookreślany by mógł zostać stworzony zbiór przepisów odpowiadający bieżącym i długoterminowym potrzebom seniorów z Dąbrowy Górnic
zej.
Aby móc zreg
enerować siły dla uczestników spotkania zostały przygotowane w ramach poczęstunku świeże owoce, ciastka, soki, kawa oraz herbata.

DSC_0017-WDSC_0011-WDSC_0019 wwwDSC_0022 wwwDSC_0024 wwwDSC_0026 www

 

Przejdź do galerii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s