My w Radio Katowice

19 kwietnia odbyła się nasza pierwsza audycja radiowa

Na zaproszenie dziennikarki i prezenterki Agnieszki Strzemińskiej z Radia Katowice przybyliśmy do studia, by opowiedzieć o Stowarzyszeniu ,,Razem w Przyszłość” z Dąbrowy Górniczej i o projekcie pod tytułem ,,Kompetentna Rada Seniorów w Gminie Dąbrowa Górnicza”.

dav
Kamil Kiernożycki, Agnieszka Strzemińska, Teresa Dziedzic i Iwona Kiernożycka (od lewej)

Nasza silna, trzyosobowa grupa, a w niej Iwona Kiernożycka – prezeska stowarzyszenia i koordynatorka projektu, Kamil Kiernożycki – specjalista ds. promocji i upowszechniania oraz Teresa Dziedzic – członek Rady Seniora w Dąbrowie Górniczej. Opowiadaliśmy o projekcie, kiedy się zaczyna, jakie działania będą prowadzone dla Rady Seniorów i reszty osób w wieku 60+, w jaki sposób i gdzie seniorzy będą mogli otrzymać informacje o projekcie, czy Rada Seniorów jest zadowolona, że zostanie przeszkolona przez nasze stowarzyszenie, jakie są ich spostrzeżenia, co się dzieje w Uniwersytetach Trzeciego Wieku w Dąbrowie Górniczej, jaka jest ogólna sytuacja seniorów oraz co wyniosą z projektu. Nagranie przebiegło we wspaniałej atmosferze, na zakończenie której zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Strzemińskiej i Radio Katowice za zaproszenie a my wszystkich zapraszamy do słuchania audycji w czwartek, 4 maja o godzinie 21:15.

Obejrzyj galerię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s